על חברת “הזרע”

מגדלים את העתיד ביחד

אנו ב”הזרע” מחויבים לתרום לעתיד פורה ובריא של השותפים והקהילות שלנו, מכיוון שכל זרע שלנו מכיל את הכוח לעזור לאנשים ולקהילות לשגשג. אנו מאמינים שעלינו לעשות את הדבר הנכון כמו שצריך וזה מתבטא בכל דבר שאנחנו עושים. “מגדלים את העתיד יחדיו” היא הרוח המובילה אותנו ובמסגרתה אנחנו פועלים כדי לתרום לסביבה ולאיכות החיים בה במלוא מובן המילה.

הסביבה שלנו

כדי להבטיח שהעולם ימשיך ויהיה סביבה שתאפשר חיים לבני אדם וחיות, אנו רואים חשיבות עליונה בצמצום ההשפעה שלנו על שינוי האקלים, הפחתת הזיהום ושימוש היתר במשאבי טבע. אנו מצמצמים את טביעת הרגל האקולוגית שלנו בדרכים שונות בתהליכי העבודה שלנו.

פיתוח החקלאות

אנו פועלים לערב את דור העתיד בחקלאות בת קיימא, אחד מהאמצעים שפיתחנו היא ערכת למידה של “חקלאי העתיד”, דרכה ילדים לומדים על חקלאות, הטכנולוגיות שונות והחשיבות שלה. אנחנו משתפים פעולה עם בתי ספר חקלאיים , דרך הידע והשיעורים המשותפים , המומחים שלנו מכינים את דור העתיד של החקלאים אל מול האתגרים של החקלאות המודרנית.

איכות הסביבה בה אנו חיים

איכות החיים בשכונות ובמחוזות רבים נמצאת תחת סכנה מתמדת.

באמצעות יוזמות שונות בסביבתנו, אנו עוזרים לשיפור איכות החיים של כל הסובבים אותנו, ולעיתים אף משפיעים על הקהילה כולה. לדוגמא, באמצעות יוזמת “פרויקט רוזלנד” עודדנו חינוך לחקלאות ולייצור מזון עבור הילדים בקהילה , דבר שיצר אף מקומות עבודה נוספים לקהילה ומכירת היבולים העודפים הגדילה את ההכנסה שלה. זוהי דוגמה חיובית לתרומה לכלל הקהילה וליכולת שלה לייצר לעצמה הכנסות ולהיות תלויה בעצמה. יוזמות אלו מחברות אותנו והופכות אותנו לכוח משפיע וחברתי.

לעשות את הדבר הנכון יחדיו

בכל שנה כל עובדי הארגון מעורבים בקביעת את היעדים של הפעילות החברתית שלנו, ובכל מדינה בה יש לנו נוכחות, העובדים שלנו שואפים להגיע ליעדים האלו. אנחנו חולקים את היוזמות המקומיות שהעובדים שלנו יצרו, והנוכחות הגלובלית שלנו מאפשרת לעובדים שלנו להשפיע לחיוב על הסביבה שלהם במקומות רבים. ביחד אנחנו יוצרים שינוי מהותי וחשוב ומגדלים את העתיד יחדיו.

מתמיד של פיתוח מוצרים חדשים במטרה לתת מענה לדרישות השוק.