מה כדאי לדעת על מגי שלנו?

חברת הזרע השיקה את “עגבניית מגי” – עגבניית גורמה – הטעימה ביותר בישראל. מגי היא עגבנייה חדשה בטעם וריח שיזכיר לרוב הישראלים את העגבנייה ב’טעם של פעם’. הזן החדש פותח במשך שש שנות שיתוף פעולה בין הזרע לבין הפקולטה לחקלאות, בהובלת המטפח ד”ר גדי בן אוליאל. ״עגבניית מגי” פותחה בתהליך הכלאה מסורתי של זני עגבניות מובחרים, תוך בחירת התכונות המיטביות של כל זן, וללא שימוש בהנדסה גנטית.
מטרת הזרע בפיתוח “עגבניית מגי” היה עגבניות עם טעם משובח וארומה מפתה –עגבניות טעם השייכות לתזונה הים-תיכונית הבריאה, בעלות בשר מוצק, המתאימות לסלט ישראלי, לבישול ולצלייה על הגריל. התוצאה – עגבנייה שופעת טעם שאפשר פשוט לזלף עליה מעט שמן זית ומלח גס וליהנות.

הישראלים מעדיפים את עגבניית  מגי – עגבניית הטעם החדשה של הזרע. עגבניית מגי מצטיינת בשילוב מושלם של מתיקות וחמיצות ובריכוז גבוה של חומרים ארומטיים. במבחני טעם שנערכו באפריל 2013 על ידי חברת “אנליסט למחקרי שוק סנסורים”, נמצא שבנוסף להיות “מגי” הזן המועדף על נסיינים מתחת לגיל 35, הוא גם הזן המועדף בקרב אנשים שמעידים על עצמם כאוהבי עגבניות מושבעים.
“עגבניית מגי” בעלת חיי מדף ארוכים, עד כשבועיים (ללא קירור) ועד לשלושה שבועות (בקירור) ונמכרת ברשתות ובשווקים המובחרים. “עגבניית מגי” מוצעת לצרכנים במארז ממותג תחת הסלוגן: “עגבניית טעם”.